Faraway: Puzzle Escape

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 259 MB
  • Version 1.072
  • Dil Türkçe
  • Firma Snapbreak
Faraway oyunu ile sizde bilmadiğiniz bir dünyada yerinizi alın ve oyunun hikayesine kendinizi bırakın.

Faraway: Puzzle Escape bulmaca oyunu içerisinde, zorluklarla ve esrarengiz bulmacalarla dolu eski tapınak kalıntılarını keşfetme imkanını sizlere sunan keyifli bir mobil oyundur. Mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğinz Faraway: Puzzle Escape oyununda hiç bilmediğiniz bir dünyada bilmediğiniz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Oyunumuz belli bir oyun hikayesi üzerine kurulmuş. Oyunda babanız kaybolmuş ve sizde babanızı bulmak için babanızın peşinden gidiyorsunuz. Kendisi, dünyadaki benzersiz eserlerin koleksiyoncusuydu ve 10 yıl önce ortadan kayboldu. Onu bulmak için geride kalan ipuçlarını takip etmelisiniz. Yolculuğunuz, sizi çöllerden ve vahalardan bir gizemli medeniyetin eski ve tıkılmış kalıntılarına kadar sürükleyecektir.

Bu medeniyetin sırlarını bilme hakkına sahip olup olmadığınızı anlamaları için pek çok aygıt ve bulmaca oluşturdular. Sizde bu bulmacaları çözerek babanıza ulaşabilirsiniz. Tapınak labirentlerinden kurtulmak için çevrenizi gözlemleyin, öğeleri toplayın, objeleri hareket ettirin ve zihin bulandırıcı bulmacaları çözün. Faraway oyununda sizde yerinizi alın ve babanızı bulmak için çeşitli bulmacaların ardından koşun. Bulmacaların sonu sizi babanıza götürecektir.

Daha Fazla Göster
Faraway: Puzzle Escape indir
DİĞER SÜRÜMLER